Pewnie chcielibyście już wiedzieć z kim, prawda?

Dobrze, nie będę więc przedłużać. Pora ogłosić wyniki konkursu „Włóczkot za polot”, który zorganizowałam wspólnie z Sankowem.Włóczkoty zamieszkają w trzech nowych domach:

 • u Odzi zamieszka klonik Tosi (zgłoszenie klik)
  „Kotaniołki” (za Odzią) powinny mieć swoje klony na ziemi, a czytając uzasadnienie wzruszyłam się do łez (właściwie ryczałam jak bóbr). Najchętniej nagrodziłabym wszystkie zgłoszone kotaniołki, bo na tym padole będzie ich nam zawsze brakować, dopóki znowu nie spotkamy się.
 • u  Kalioppe zamieszka klonik Marcela (zgłoszenie klik)
  Za zgrabne rymy, czego ja robić nie potrafię (stąd też wszelkie wierszyki i rymowanki konkursowe nagrodzić bym chciała!)
 • u Patrycji zamieszka klonik Fado (zgłoszenie klik – uwaga Facebook)
  Żeby tęsknotę za Fado jego włóczkowym sobowtórem ukoić, bo rozłąka z futrem zawsze jest bolesna.

I jeszcze za humor (często ten nasiąknięty sarkazmem) chciałabym nagrodzić, ale miejsca już brak…

Uwierzcie mi, że gdyby to było możliwe, nagrodziłaby wszystkich uczestników konkursu. Nie ma dwóch podobnych uzasadnień, dwóch podobnych kotów. Każdy z Was potrafił uargumentować swoje potrzeby tak, żebym przez ten czas, kiedy wisiało nade mną widmo podjęcia decyzji, nie mogła spać, jeść (no dobrze, my z Rysiem zawsze możemy jeść) i normalnie funkcjonować. Za miękka jestem, żeby kogoś nagrodzić, a kogoś innego nie. Tym bardziej, że nie ma kota, który by nie zasługiwał na swojego klona!

Na koniec dodam, że bardzo, ale to bardzo dziękuję Wam za zgłoszenia. Jest choć jedna dobra strona konkursów (poza tą czarną, gdy mam decydować o zwycięstwie) – pokazujecie mi swoje koty, ale też odkrywacie siebie. Dzięki temu wiem, że mam do czynienia z podobnymi sobie kocimi wariatami ;-)

Jeśli w przyszłości będą kolejne konkursy, to wybór zwycięzców powierzę Ryśkowi i Marchewce. Dzisiaj okazały się mało pomocne, ale następnym razem będą musiały sprawdzić się w roli sierotek. A wtedy wszelkie reklamacje będę kierowała bezpośredni do nich (tym samym zrzucając na nie całą odpowiedzialność).

Rysio i Marchewka w nieudanej roli sierotek

Aha, i koniecznie podrapcie za uchem wszystkie te koty, które nie otrzymają od nas swoich klonów. Powiedzcie im, że jest nam potwornie głupio. I że są super kotami. A tak, one już o tym wiedzą.

Wszystkich zwycięzców bardzo proszę o kontakt na rudomi@rudomi.pl.

EDIT: Dodaję brakujące info – Kociaki z włóczki powędrują do swoich nowych domów z takim samym opóźnieniem z jakim ogłosiłam wyniki – żeby Sankowo miało czas na spokojne dokonanie procesu klonowania (czyli zostaną wysłane do 19 grudnia).

Komentarze 12

 1. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Piękne Koty i piękne uzasadnienia!
  Mam nadzieję, że Sankowo zamieści zdjęcia stworzonych Włóczkopodobizn :D

  A tymczasem zapraszamy na nasz konkurs :)

  10 grudnia 2011 o 08:46 · Odpowiedz
  1. rudomi

   Jeśli nie Sankowo, to ja na pewno to zrobię, bo Włóczkoty najpierw trafią do mnie, a dopiero potem wyślę je do zwycięzców :) A na konkurs zaraz zerkniemy!

   12 grudnia 2011 o 13:55 ·
 2. To dobry wybór ,że pierwsze miejsce to Odzia i Tosia.
  też tak bym przyznała.

  No nie wiem nie wiem ,
  czy Marchewka i Rysio sprawdzą się w roli sierotek,
  przecież mają swój domek :-)))

  10 grudnia 2011 o 10:10 · Odpowiedz
  1. rudomi

   Tak naprawdę to nie ma 1, 2 czy 3 miejsca. Nie ma też przegranych – Twojej Pameli też bym z chęcią przyznała nagrodę, choćby za tę jej RUDĄ czapeczkę :)

   12 grudnia 2011 o 13:59 ·
 3. kalioppe

  bardzo, bardzo się cieszymy i dziękujemy :) gratuluję też pozostałym uczestnikom – konkurencja była taka duża, że szczerze mówiąc myślałam, że nie mamy większych szans :) zaraz napiszę maila.

  10 grudnia 2011 o 10:39 · Odpowiedz
  1. rudomi

   A my jeszcze tutaj gratulujemy Tobie! I pozdrawiamy Marcela :)

   12 grudnia 2011 o 13:59 ·
 4. Bardzo się cieszę z wygranej i dziękuję za wyróżnienie. Naprawdę nie chciałam doprowadzić Was do płaczu, choć sama pisząc uzasadnienie ryczałam dwa dni ( w tym raz na zajęciach, jak próbowałam opowiedzieć historię Tosi koleżance).

  Gratuluje pozostałym wyróżnionym. Już nie mogę się doczekać mojego włóczkota!

  10 grudnia 2011 o 11:33 · Odpowiedz
  1. rudomi

   I Tobie Odziu gratulujemy – Tosi Ci nie przywrócimy (choć bardzo byśmy chcieli), miej więc chociaż jej włóczkowego sobowtóra!

   12 grudnia 2011 o 14:01 ·
 5. gratuluję zwycięzcom !

  10 grudnia 2011 o 19:09 · Odpowiedz
 6. Gratulacje zwycięzcom, jak również wszystkim uczestnikom!!! :)))) Czekam na zdjęcia podobizn wykonanych przez Sankowo :D

  11 grudnia 2011 o 23:21 · Odpowiedz
  1. rudomi

   Będą, będą zdjęcia jak tylko Sankowo dokona procesu klonowania :)

   12 grudnia 2011 o 14:01 ·
 7. Również gratuluję

  12 grudnia 2011 o 10:05 · Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*