Jeśli chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami, zachęcam przede wszystkim do zostawiania komentarzy pod wpisami. Dzięki temu wiem, że ktoś jest po drugiej stronie :)

Wolisz prywatnie? Pisz na magda@rudomi.pl.

Współpraca

Do tematu współpracy podchodzę bardzo selektywnie. Poza tym kreatywnie i profesjonalnie. Skontaktuj się ze mną mailowo, a będę wiedziała, czy jest pole do wspólnych działań*.
* a jest wtedy, gdy Twój produkt/usługa ma jakikolwiek związek z blogiem, efekt współpracy będzie ciekawy i wartościowy dla czytelników, a ja i Rude będziemy z tą współpracą czuć się dobrze, bo cenimy to, z czym do nas przychodzisz :)

Fotografia zwierząt (i nie tylko)

Podziwiasz zdjęcia Ryśka i Marchewki? Wzruszają Cię lub śmieszą ich historie? Zrób sobie prezent i zaproś nas do siebie na sesję fotograficzną i wywiad: www.futrografia.pl. Otrzymasz profesjonalne zdjęcia swojego podopiecznego oraz spisaną historię Waszej przyjaźni. Przy okazji to szansa na wspólną kawę :)

Jeśli nie planujesz sesji dla swojego zwierzaka, ale dla siebie, to nasz naczelny fotograf też chętnie Ci pomoże: www.chwilamoment.com.

Last but not least

Koty kocham miłością pierwszą, wszystkie bez wyjątku, więc tym potrzebującym staram się w miarę moich możliwości pomagać. Byłam kiedyś wolontariuszką w kociej fundacji, a przez bardzo krótką chwilę domem tymczasowym. Teraz wspieram je przede wszystkim wirtualnie. Przyda się pomoc? Napisz.