Zdarza Ci się oglądać seriale?

Kiedy pochłonie Cię wątpliwa fabuła i nieszczególnie wartka akcja, choćby scenariusz był nieprzemyślany i mało wyrafinowany – bohaterowie stają się Tobie bliscy, zyskujesz nowych członków rodziny.

Nie ma już odwrotu. Jest więź, są emocje, jest tęsknota.

Koty są jak średniej klasy serial. Niby nic się nie dzieje, a nie możesz przestać oglądać.

Ja (która piszę na tym blogu) to wiem, O. (który najlepiej foci Rude) to wie, i Ty też o tym wiesz. Gapisz się i nie możesz przerwać. Czasem jest dyskomfort (ten ciężar na kolanach lub klacie), bywa, że czujesz się zmanipulowana/y (przez aktora prowadzącego Ciebie do miski), zdarza się, że dostrzegasz symptomy świadczące o uzależnieniu. I ani myślisz o odwyku.

Zapraszam na serial o Ryśku i Marchewce.

Tytuły

Serial nadajemy od 2009 roku i w tym czasie udało nam się uzyskać tytuł najzabawniejszego bloga 2012 roku według Radia ZET oraz dwukrotnie (2011 i 2012 rok) nominację do tytułu najlepszego bloga w kategorii Moje zainteresowania i pasje w konkursie organizowanym przez Onet.

W mediach

Gościliśmy w programie Pytanie na Śniadanie, udzieliłam wywiadu do Magazynu Kocie Sprawy, byliśmy polecani przez Wysokie Obcasy oraz wypowiadałam się w Polskim Radiu Trójka.

Wydarzenia

W czerwcu 2012 roku świętowałam razem z czytelnikami bloga jego 3. urodziny. Relację ze spotkania znajdziesz TUTAJ.

Na bieżąco

Jeśli interesujesz się tym, co tutaj emitujemy:

Miło jest poznawać równie kotniętych jak my :)

Z rudymi pozdrowieniami,
Magda, Rysiek, Marchewka i O.
(niekoniecznie w takiej kolejności)