Spacerując po Starym Mieście, mijam sklep z wyrobami ceramicznymi. Z wystawy sklepu spoglądają na mnie różnokolorowe koty. Wypatruję rudych. Na jednej z półek stoi ruda ona – bo z kwiatkiem na głowie. Wchodzę do środka i pytam, czy są inne, równie grube i rude koty, ale bez kwiatka na głowie. Uprzejma kobieta z niekłamanym żalem odpowiada, że niestety w tej chwili nie ma, ale na pewno będą, bo wszyscy pytają o grube koty…

Wniosek: grube jest w cenie.

Komentarze 6

 1. Dublinia

  :) super :) no bo gruby kot w sztuce jakos tak ladniej sie prezentuje, choc w rzeczywistosci niekoniecznie.

  1 czerwca 2011 o 23:30 · Odpowiedz
 2. W dzisiejszych czasach gruby kot jest częściej spotykany, a co za tym idzie ludzie pragną mieć realistyczne figurki! ;) Dla mnie super. Sama mam „puszystego” towarzysza.
  Pozdrawiam.

  4 czerwca 2011 o 00:17 · Odpowiedz
 3. Taki Garfield czyli? ;)

  Szkoda, że zdjęć nie masz. Ale powiedz, gdzie szukać sklepu dokładnie.

  pozdr!

  4 czerwca 2011 o 11:32 · Odpowiedz
  1. rudomi

   Jeszcze ktoś mnie posądzi o reklamę ;) Na pw mogę spróbować napisać, choć nie wiem, która to z uliczek… może najpierw wybiorę się tam ponownie i zrobię foto-dokumentację ;)

   6 czerwca 2011 o 00:19 ·
 4. Nie wiem, czy to reprezentatywna obserwacja, ale 80% rudych kotów, jakie znam, to grube rude koty. cos w tym musi byc. jednak

  6 czerwca 2011 o 12:56 · Odpowiedz
 5. emanka

  mój rudy kot nie jest gruby, czarny też raczej cherlawy, za to białaskę mam rozmiarów za-słusznych. Ale ostatnio zostałam uświadomiona, że kot MUSI być gruby, więc przestałam się stresować rozmiarami białej doopki w moim domku. Niech sobie będzie gruba i szczęśliwa. Czego i Rysiowi i Marchwi życzę :)

  6 czerwca 2011 o 13:28 · Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*