Październik bywa szarobury i ponury. W tym roku jest dla nas łaskawy, bo zwykle słoneczny. Na ulicach kwiaciarki sprzedają kolorowe astry i dalie. Jedne z nich trafiły do mojego wazonu, a stamtąd wkrótce na… głowę Marchewki.

Nie mogłam powstrzymać się i uplotłam jej wianek. Wiecie, że astry nadają się do tego równie dobrze jak koniczyna lub mlecze?

Wianki są takie dziewczęce… a Marchewka ma w sobie tyle dziewczęcego wdzięku. Pozwoliła się sfotografować z tymi kwiatami we włosach. Szybko, z telefonu, zanim kwiecista korona spadła na ziemię.

Pokazałam ją Wam na instagramie i Facebooku. Chcieliście takiej tapety. To ją macie!

Rudomi.pl - Tapeta na pażdziernik 2014

Październik miał być zupełnie inny. Trywialne dynie i wrzosy. Bardziej oryginalne kasztany. Kolory złotej jesieni. Jest kolorowy wianek na tej niewinnej głowie. Z kwiatów, które kwitną jesienią. Z jesienną melancholią u Marchewki.

Spróbujecie zgadnąć, co przyniesie listopad?

Komentarze 7

 1. Zdjęcie piękne, pobrałam, ale jakoś hmmm… Pulpit stał się mało czytelny :)
  Poprzednia tapetka zdecydowanie bardziej przyjazna pulpitom pecetów była ;)

  5 października 2014 o 17:12 · Odpowiedz
  1. Magda, rudomi.pl

   Może tak być, bo ta powstała bardzo spontanicznie i z prozaicznego braku czasu. Kto wie, może uda nam się jeszcze jedną w tym miesiącu stworzyć i udostępnić? :)

   7 października 2014 o 21:11 ·
 2. Mag

  Tapeta jest boska, dziękuję! A na pulpicie mam całe siedem ikonek, wszystko inne pochowane, wiec Marchewa pasuje idealnie. Wspaniała jest z tą swoją jesienną melancholią. Miłego dnia!

  8 października 2014 o 07:55 · Odpowiedz
 3. tapeta po prostu piękna :) Marchewce bardzo do pyszczka w tych kolorach :) też zrzuciłam na dysk, ale na pulpit mi szkoda, zawalony ikonkami, wolę wydrukować i stworzyć papierową wersję :) pozdrawiam :)

  8 października 2014 o 18:58 · Odpowiedz
 4. Aga

  Te koty są piękne!! Jestem na tym blogu od kilkunastu minut, ale sie zakochałam ;) Kiedyś muszę sobie sprawić takiego kota do kompletu moich włosów :D

  14 października 2014 o 12:58 · Odpowiedz
 5. ania1981

  Witam bardzo przyjemny mily blog, kotki cudowne, milo się ogladalo, bardzo mi szkoda Pani, ze kotek nie mruczy i nie okazuje zadowolenia. tez mam rudego kota, ale tez jest taki niedotykalski, ale raz dziennie przychodzi spac na brzuszek i wtedy mruczy, a tak to jak dzikus się zachowuje, mruczy tylko na puszke i jak już idzie spac :))

  16 października 2014 o 12:45 · Odpowiedz
 6. Nika

  Boskie zdjęcie bardzo mi się podoba.

  14 lipca 2015 o 23:19 · Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*